No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Селта де Виго vs Депортиво Алавес

петок,19/10 2018 е празник во Шпанија.Селта де Виго и Депортиво Алавес во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Селта де Виго и Депортиво Алавес, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Селта де Виго. […]