No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Северна Ирска vs Германија

Денес четврток во 18:45 дерби натпреварот во Квалификации за Светско првенство – Европа помеѓу Северна Ирска и Германија И покрај тоа што Германија е гостин на дуелот против Северна Ирска, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие […]