No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сошо vs ПСЖ

вторник,6/2 2018 е празник во Франција.Сошо и ПСЖ во борба за трите бода. Во дуелот од Куп на Франција, помеѓу Сошо и ПСЖ, според букмејкерите ПСЖ има огромна предност пред домаќинот и затоа е изразен […]