No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур ФК vs Вест Хем Јунајтед ФК

Денес четврток во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Тотенхем Хотспур ФК и Вест Хем Јунајтед ФК Квалитетот на тимот и домашниот терен, Тотенхем Хотспур ФК го прават фаворит во однос на Вест Хем […]