No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Гетафе Клуб де Футбол vs УД Лас Палмас

Денес среда во 18:30 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Гетафе Клуб де Футбол и УД Лас Палмас Тимот на Гетафе Клуб де Футбол, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед […]