No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ајакс vs АЕК Атина

Денес среда во 16:55 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и АЕК Атина Квалитетот на тимот и домашниот терен, Ајакс го прават фаворит во однос на АЕК Атина. Тој во дуел влегува […]