No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ајакс vs Тотенхем Хотспур

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и Тотенхем Хотспур Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Ајакс е мал фаворит. Доколку сакате […]