No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Астон Вила vs Евертон

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Астон Вила и Евертон Немаме сомнеж за овој натпревар дека Евертон е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот […]