No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Аталанта vs Беневенто

понеделник,27/11 2017 е празник во Италија.Аталанта и Беневенто во борба за трите бода. Квалитетот на тимот и домашниот терен, [% HOMETEAM%] го прават фаворит во однос на Беневенто. Тој во дуел влегува со шанса вредна […]