No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Барнли vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:30 часот ќе играат Барнли и Челзи Челзи ја има улогата на фаворит во натпреварот против Барнли. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за овој натпревар. Betfair […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Барнли vs Челси

четврток,19/4 2018 е празник во Англија.Барнли и Челси во борба за трите бода. Немаме сомнеж за овој натпревар дека Челси е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на […]