No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Кардиф Сити vs Барнли

Денес недела во 15:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Кардиф Сити и Барнли Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Кардиф Сити и Барнли акцентот за фаворит го ставаат на […]