No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Ајнтрахт Франкфурт

Денес четврток во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Челзи и Ајнтрахт Франкфурт Квалитетот на тимот и домашниот терен, Челзи го прават фаворит во однос на Ајнтрахт Франкфурт. Тој во дуел влегува со […]