No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: КС Алагоано vs Фигуиренсе

Денес вторник во 22:15 дерби натпреварот во Серија Б помеѓу КС Алагоано и Фигуиренсе Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу КС Алагоано и Фигуиренсе акцентот за фаворит го ставаат на […]