No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Дерби Каунти vs Астон Вила

понеделник,27/5 2019 е празник во Англија.Дерби Каунти и Астон Вила во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Дерби Каунти и Астон Вила, букмејкерите го фаворизираат тимот на Астон […]