No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Евертон vs Њукасл Јунајтед

среда,5/12 2018 е празник во Англија.Евертон и Њукасл Јунајтед во борба за трите бода. Според букмејкерите, во овој натпревар Евертон влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Евертон vs Њукасл Јунајтед

Денес понеделник во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Евертон и Њукасл Јунајтед Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Евертон и Њукасл Јунајтед акцентот за фаворит го ставаат на […]