No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Викингур vs ЕБ / Стрејмур

среда,27/6 2018 е празник во Фарски Острови.Викингур и ЕБ / Стрејмур во борба за трите бода. На овој натпревар помеѓу Викингур и ЕБ / Стрејмур домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Skála vs NSÍ

Денес петок во 17:00 дерби натпреварот во Премиер Лига помеѓу Skála и NSÍ Што се однесува до натпреварот помеѓу Skála и NSÍ ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги […]