Натпревар на денот: Skála vs NSÍ

Денес петок во 17:00 дерби натпреварот во Премиер Лига помеѓу Skála и NSÍ

Што се однесува до натпреварот помеѓу Skála и NSÍ ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Marathonbet – 5.20
1xbet – 4.34
1xbet – 1.55

За дуелот помеѓу Skála и NSÍ ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Rivalo.com – 2.30 – 0-2 гола
1xbet – 1.66 – 3+ голови

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Skála и NSÍ.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!