Спореди ги коефициентите за Минск vs Гомел

Денес сабота во 15:45 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Минск и Гомел

Во Вишаја Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Минск и Гомелкој што ќе се игра сабота на 23/6 2018 во 15:45 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Cash Point дава коефициент 2.22, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 3.96. За реми, понудата ја издвојуваме од William Hill со вредност од 3.00.

За натпреварот помеѓу Минск и Гомел кој ќе се одигра сабота на 23/6 2018 во 15:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.46
Betfair SB и Unibet – 2.75

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Гомел и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Bet 365: 1.88
Marathonbet: 1.99

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Минск и Гомел.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk