Спореди ги коефициентите за Викингур vs ЕБ / Стрејмур

среда,27/6 2018 е празник во Фарски Острови.Викингур и ЕБ / Стрејмур во борба за трите бода.

На овој натпревар помеѓу Викингур и ЕБ / Стрејмур домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet и Betway – 1.40
Nordicbet – 5.30
Rivalo.com – 6.50

На натпреварот помеѓу Викингур и ЕБ / Стрејмур се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Cash Point бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.56. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
skybet, Betway, bwin, Sportingbet, Unibet, Interwetten и Fonbet со коефициент од 1.50 .

Комплетна понуда на коефициенти за Викингур и ЕБ / Стрејмур.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!