Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Брајтон & Хов Албион

вторник,23/4 2019 е празник во Англија.Тотенхем Хотспур и Брајтон & Хов Албион во борба за трите бода.

Тотенхем Хотспур е огромен фаворит во натпреварот против Брајтон & Хов Албион. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на Тотенхем Хотспур е околу 76.3%. Unibet и Interwetten има најмалку доверба во Тотенхем Хотспур и нуди 1.33 за победа. За иненадување, односно за победа на Брајтон & Хов Албион најдобрата понуда е на Marathonbet со коефициент 13.75.
Најдобриот коефициент за нерешен исход го има 1xbet со вредност од 6.20.

За дуелот помеѓу Тотенхем Хотспур и Брајтон & Хов Албион ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

PinnacleSports, 1xbet и Marathonbet – 2.26 – 0-2 гола
Marathonbet – 1.73 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Брајтон & Хов Албион тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!