No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Динамо Киев vs Славија Прага

вторник,14/8 2018 е празник во Меѓународен.Динамо Киев и Славија Прага во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Динамо Киев и Славија Прага, букмејкерите сметаат дека […]