No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Минск vs Неман

Денес петок во 15:45 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Минск и Неман Неизвесен натпревар во Вишаја Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Неман. Сепак, ние сме тука да ви го […]