Спореди ги коефициентите за Минск vs Неман

Денес петок во 15:45 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Минск и Неман

Неизвесен натпревар во Вишаја Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Неман. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Минск може да по помножете со 3.04 во 1xbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.20 во Sportingbet, bwin, Tipico, Fonbet и Bet 365. Највисокиот коефициент за победа на Неман е во Tipico со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

Во рамките на Вишаја Лига очекуваме на дуелот помеѓу Минск и Неман да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.56 за 3 или повќе голови, додека Fonbet нуди 1.62 за 0-2 гола.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Минск да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициент 2.21.
За Неман да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Bet 365 нуди коефициенти 1.83.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Минск и Неман.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk