Спореди ги коефициентите за Вила Сан Карлос vs Екскурсионистас

сабота,15/6 2019 е празник во Аргентина.Вила Сан Карлос и Екскурсионистас во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во Примера Ц помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас, букмејкерите сметаат дека Вила Сан Карлос е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.33
Betway – 3.00
Fonbet – 3.40

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 37.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 63.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Betfair SB со коефициент од 2.55. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Betfair SB, Paddy Power, Interwetten, skybet, Dafabet, Unibet, Sportingbet, bwin и Tipico за да имате коефициент од 1.50.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Екскурсионистас и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.98
1xbet: 1.83

Комплетна понуда на коефициенти за Вила Сан Карлос и Екскурсионистас.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk