Спореди ги коефициентите за Васко де Гама vs Сеара

Денес четврток во 22:15 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Васко де Гама и Сеара

Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Васко де Гама и Сеара, букмејкерите сметаат дека Васко де Гама е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.17
PinnacleSports – 3.29
Fonbet – 4.10

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Васко де Гама и Сеара? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 38.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 62.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.56. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.57.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Сеара и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Bet 365, 1xbet, 12bet.com, Unibet, NetBet и Dafabet: 1.80
PinnacleSports: 2.12

Комплетна понуда на коефициенти за Васко де Гама и Сеара.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk