No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Викторија Плзен vs Олимпијакос

Денес вторник во 17:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Викторија Плзен и Олимпијакос Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Викторија Плзен и Олимпијакос акцентот за фаворит го […]