No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Feronikeli vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,петок во 18:45 часот ќе играат Feronikeli и Санта Колома Feronikeli е огромен фаворит во натпреварот против Санта Колома. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]