No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs АПОЕЛ

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и АПОЕЛ Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и АПОЕЛ, букмејкерите сметаат дека Астана е фаворит само […]