No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Порто

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:00 часот ќе играат Краснодар и Порто Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Порто. Сепак, ние сме […]