No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Олимпијакос

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Краснодар и Олимпијакос За дуелот помеѓу Краснодар и Олимпијакос, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Краснодар. Имајќи во предвид дека нивните сили […]