No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Шкендија 79 vs Номе Калју

Денес вторник во 15:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Шкендија 79 и Номе Калју Што се однесува до натпреварот помеѓу Шкендија 79 и Номе Калју, букмејкерите го фаворизираат тимот на Шкендија 79. […]