No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун ФК vs Ливерпул ФК

Денес вторник во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун ФК и Ливерпул ФК Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на Ливерпул ФК се 73.5% за да си заминат дома со три бода. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун ФК vs Челси ФК

Денес вторник во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун ФК и Челси ФК Што се однесува до натпреварот помеѓу Хадерсфилд Таун ФК и Челси ФК ние специјално за вас ги издвоивме највисоките […]