No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Палмеирас vs Атлетико ПР

Денес сабота во 19:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Палмеирас и Атлетико ПР Палмеирас е огромен фаворит во натпреварот против Атлетико ПР. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]