No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Депортиво Маљорка vs Реал Овиедо

вторник,11/9 2018 е празник во Шпанија.Депортиво Маљорка и Реал Овиедо во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Депортиво Маљорка е мал фаворит. Доколку сакате […]