No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ростов vs Крилја Советов

Денес понеделник во 17:00 дерби натпреварот во Премиер Лига помеѓу Ростов и Крилја Советов Според букмејкерите, во овој натпревар Ростов влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата […]