No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сент-Етјен vs Монпеље

Во рамките на Лига 1,петок во 18:45 часот ќе играат Сент-Етјен и Монпеље Според букмејкерите, во овој натпревар Сент-Етјен влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]