No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Пјуник vs Шкупи 1927

Денес четврток во 13:30 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Пјуник и Шкупи 1927 Тимот на Пјуник, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]