No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ислоч Минск vs Славија-Мозир

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Ислоч Минск и Славија-Мозир Тимот на Ислоч Минск, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]