No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Слуцк vs Минск

Денес недела во 14:00 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Слуцк и Минск Неизвесен натпревар во Вишаја Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Минск. Сепак, ние сме тука да ви го […]