No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Тобол vs Жанес Еш

Денес четврток во 12:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Тобол и Жанес Еш Квалитетот на тимот и домашниот терен, Тобол го прават фаворит во однос на Жанес Еш. Тој во дуел влегува со […]