No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Арсенал vs Барнли

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Арсенал и Барнли Арсенал е огромен фаворит во натпреварот против Барнли. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Арсенал vs Барнли

Денес сабота во 12:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Арсенал и Барнли Квалитетот на тимот и домашниот терен, Арсенал го прават фаворит во однос на Барнли. Тој во дуел влегува со шанса вредна 80.0% […]