No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хуеска vs Ваљадолид

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Хуеска и Ваљадолид За дуелот помеѓу Хуеска и Ваљадолид, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Хуеска. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хуеска vs Рајо Ваљекано

петок,14/9 2018 е празник во Шпанија.Хуеска и Рајо Ваљекано во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Хуеска и Рајо Ваљекано, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Хуеска. Имајќи во предвид дека нивните сили […]