No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рајо Ваљекано vs Селта Виго

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Рајо Ваљекано и Селта Виго Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Рајо Ваљекано е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Селта Виго vs Атлетик Билбао

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Селта Виго и Атлетик Билбао Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Селта Виго и Атлетик Билбао акцентот за фаворит го […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Селта Виго vs Леганес

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Селта Виго и Леганес Што се однесува до денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Селта Виго и Леганес, букмејкерите сметаат дека Селта Виго е фаворит […]