No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Алашкерт vs Сутјеска Никшич

Денес четврток во 15:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Алашкерт и Сутјеска Никшич Во УЕФА Европа Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Алашкерт и Сутјеска Никшичкој што ќе се игра четврток на […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs Сутјеска Никшич

Денес среда во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Астана и Сутјеска Никшич За натпреварот помеѓу Астана и Сутјеска Никшич, светските букмејкери тимот на Астана го перцепираат како огромен фаворит. За вас […]