Спореди ги коефициентите за Астана vs Сутјеска Никшич

Денес среда во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Астана и Сутјеска Никшич

За натпреварот помеѓу Астана и Сутјеска Никшич, светските букмејкери тимот на Астана го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
bwin – 1.15
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Coral и Ladbrokes – 41.00

За дуелот помеѓу Астана и Сутјеска Никшич ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.38 – 0-2 гола
skybet – 1.67 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за Астана и Сутјеска Никшич.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk