No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Тотенхем vs Реал Мадрид

Денес среда во 19:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Тотенхем и Реал Мадрид Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Тотенхем и Реал Мадрид, букмејкерите го фаворизираат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Тотенхем

вторник,17/10 2017 е празник во Меѓународен.Реал Мадрид и Тотенхем во борба за трите бода. Тимот на Реал Мадрид, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]