Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Тотенхем

вторник,17/10 2017 е празник во Меѓународен.Реал Мадрид и Тотенхем во борба за трите бода.

Тимот на Реал Мадрид, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна:

skybet, Coral, Nordicbet и Betfred: 1.50
PinnacleSports: 5.14
Cash Point и Dafabet: 7.10

На натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.00. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betsson Sportsbook и Nordicbet со коефициент од 1.46 .

За овој натпревар помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Тотенхем. Доколку сметате дека Реал Мадрид има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на 1xbet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на 1xbet и Dafabet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Коефициенти за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk