Натпревар на денот: Turan-T vs AZAL

Во рамките на I Divizion,среда во 11:30 часот ќе играат Turan-T и AZAL

Во I Divizion не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Turan-T и AZALкој што ќе се игра среда на 4/10 2017 во 11:30 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Coral и Ladbrokes дава коефициент 2.35, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди William Hill во вредност од 3.50. За реми, понудата ја издвојуваме од William Hill со вредност од 4.33.

Светските букмејкери очекуваат само неколку голови да бидат постигнат и на натпреварот помеѓу Turan-T and AZAL.

Најзастапена граница за голови е 1.50.
Betway – 1.20 за повеќе
Unibet – 4.60 за помалку

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на AZAL и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
12bet.com: 2.36 за Turan-T
10BET: 1.54 за AZAL

Комплетна понуда на коефициенти за Turan-T и AZAL.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk