No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Пјуник vs Јаблонец

четврток,25/7 2019 е празник во Меѓународен.Пјуник и Јаблонец во борба за трите бода. Немаме сомнеж за овој натпревар дека Јаблонец е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Пјуник vs Шкупи 1927

Денес четврток во 13:30 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Пјуник и Шкупи 1927 Тимот на Пјуник, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Пјуник vs Вардар Скопје

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 14:00 часот ќе играат Пјуник и Вардар Скопје Немаме дилема за натпреварот помеѓу Пјуник и Вардар Скопје. Со оглед на тоа што оваа сезона Вардар Скопје игра многу […]