No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сампдорија vs Интер Милано

недела,18/3 2018 е празник во Италија.Сампдорија и Интер Милано во борба за трите бода. Немаме сомнеж за овој натпревар дека Интер Милано е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сампдорија vs Јувентус

недела,19/11 2017 е празник во Италија.Сампдорија и Јувентус во борба за трите бода. Што се однесува до натпреварот помеѓу Сампдорија и Јувентус ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Интернационале vs Сампдорија

Денес вторник во 18:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Интернационале и Сампдорија Според букмејкерите, во овој натпревар Интернационале влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]